Restaurace Na Krétě

Příjemně domácký interiér, menu plné zajímavých českých i světových chutí a dobře ošetřené pivo.

Moderní česká restaurace

O naší restauraci

Na Krétě je moderní česká hospoda, která nabízí pokrmy připravené vždy z čerstvých a kvalitních surovin. Stálé menu doplňují speciální nabídky plné zajímavých českých i světových chutí.

Součástí naší filozofie je i krásné servírování. Proto jídla podáváme na jedinečných talířích z japonské keramiky a úpravě věnujeme zvláštní pozornost.

Moderní česká restaurace

Dobré pivo v krásném prostředí

Zaměřili jsme se na to nejdůležitější: Mít dobré pivo a skvěle vařit. Proto je u nás dobře ošetřené pivo samozřejmostí. Čepujeme Pilsner Urquell a lokální pivo od pana Matušky.

V nabídce máme také česká a italská vína. Naším dvorním dodavatelem je od prvopočátku vinař a skvělý člověk Pavel Jurák, jehož malé vinařství Jurák & syn Hustopeče si zakládá na kvalitě, originalitě a poctivosti. Při přípravě vína nepoužívá umělé kvasinky a klade důraz na přírodní zákonitosti.

Interiér naší restaurace je jednoduchý, ale příjemně domácký. Vše propojují přírodní materiály jako je dřevo, kámen a zeleň, které jsou doplněny milými slogany na stěnách.

pivo na čepu
Restaurace Na Krétě, Hořovice
Moderní česká restaurace

Náš tým

Jedinečnou atmosféru vytváří především náš personál. Tým je stálý, složený převážně z místních kuchařů a číšníků. Kréta je jednoduše naše druhá rodina. Ať nás navštívíte s přáteli, rodinou nebo jen sami, rádi vás v naší restauraci přivítáme.

Co o nás říkají

naši milí hosté

Vouchery

Dárkové poukazy

Kulinářský zážitek jako dárek? Jsme pro! Nabízíme vouchery v hodnotách 500, 1000 a 2000 Kč.

Zakoupíte je v restauraci každý den od 11:00 do 22:00.

Moderní gastronomie

Vyladěná menu

Každý všední den připravujeme polední polévku a hlavní jídlo; vybrat si ale můžete z celé naší nabídky.

K dezertům vám připravíme výbornou kávu Doubleshot.

Umíme ještě víc

Cateringové služby

Na vaši rodinnou oslavu, party nebo firemní akci přichystáme občerstvení a zajistíme cateringové služby včetně drobného inventáře. Zavolejte nám. Tým pod vedením šéfkuchaře Radka Šubrta se o vás postará.